MŮJ PŘÍBĚH

Moje maminka mě vedla k duchovním hodnotám a od útlého dětství jsem měla možnost nahlédnout do tajů spirituálního světa, odhalit kouzlo výkladů karet, numerologie, astrologie, práci s energiemi a kyvadlem.

Z těchto základů čerpám hlubokou moudrost života a rozvíjím tak práci terapeuta.

Není divu, že mě celý život přitahuje studium seberozvoje. Prošla jsem mnoha kurzy, ovšem největším mým učitelem je život sám.   

Veškeré své vědění, cítění, dary a nástroje, mi pomáhají rozpoznat chování, které je destrukční. Zaměřuji se a dávám pozornost tomu, co je živé, tvořivé, posilující a ukazuje nám skutečnou a pravdivou podstatu bytí.

Každý v sobě máme hlubokou moudrost a jedinečný záměr duše, k jehož plnění jsme vyzýváni. Lidé, děje, situace, které prožíváme, nás vedou k rozšíření našeho vědomí, poznání a následování naší vnitřní moudrosti. 

To, jestli budeme důvěřovat našemu vnitřnímu vedení a následovat jej, je jen na nás. Naše duše už dávno ví to, co naše mysl a Ego nechce vidět.  Vždy máme možnost výzvu přijmout nebo odmítnout. Volba je jen na nás. "Květina se nesnaží vyhrát nad vedlejší květinou. Prostě jen kvete..."                © 2022 Výklad karet - Jana Fialová
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!